Laktibrada

Náročnosť
2-5
Hráči
60
Maximálny čas

Laktibrada bol napálený. Nepáčilo sa mu, že ľudia na celom svete majú radi rozprávky. Chcel ich uchmatnúť iba pre seba. Niečo sa však pokazilo. Kúzlo, ktoré použil, premenilo dobrých aj zlých rozprávkových hrdinov na magické predmety. Teraz ich nedokáže odčarovať naspäť. Všetky schoval do svojho brlohu a potrebuje Vašu pomoc. Zachráňte uväznené postavičky! Zachráňte rozprávky!

Avšak pozor – toto nie je klasická escape room, na aké ste možno zvyknutí, ale skutočná výzva! Jej súčasťou je vyriešiť za hodinu čo najviac hádaniek, najlepšie však všetky. Verte, že to bude ozajstné dobrodružstvo.

Na svoje si prídu mladší hráči, ako aj ostrieľaní hráči únikoviek. Ak budú niektoré hádanky nad Vaše sily, v hre je systém pomoci, ako skúsiť na prvý pohľad nezdolateľnú úlohu vyriešiť.

Kombinácia moderných prvkov a klasických elementov ponúkne príjemný vizuálny zážitok. Parádna zábava pre rodiny s deťmi, ako firemný teambuilding, alebo sranda s priateľmi. V hre nie je nič strašidelné.

Laktibrada patrí už do 3. generácie únikových hier. Tretej generácii únikových hier sa hovorí vtedy, keď je escape room vybavená elektronikou, senzormi a ďalšími modernými technológiami. Klasické zámky sú nahradené počítačmi, ktoré umožňujú veci viac automatizovať a hráčov dokážu viac pohltiť do príbehov a hádaniek.