Časté otázky

Čo je to Úniková hra (Escape room)?

Úniková hra je skutočným zážitkom, kde sú účastníci v zatvorenej miestnosti. Tam musia používať dostupné predmety a spoločným úsilím hľadať stopy, riešiť hádanky, objavovať chýbajúce predmety aby si v stanovenom čase otvorili cestu von.
Na vyriešenie všetkých hádaniek v hre máte maximálne 70 minút. Ak hru úspešne skončíte, dvere sa Vám samé otvoria. Pokiaľ sa Vám to nepodarí, ostávate vo vnútri už naveky.
Technicky áno, ale v skutočnosti nie. Hra je bezpečná a nestane sa, že by ste v prípade nepredvídanej udalosti ostali zatvorení a nemohli sa okamžite dostať von. Myslíme, že v pohode stačí mať dojem, že ste naozaj zatvorení.
Nie, v hre bude iba Váš tím. Minimálny počet hráčov sú dvaja.
Hra je určená pre rodiny, priateľov a výborná aj na teambuilding. Najmladší hráči možno nebudú riešiť hádanky, ale môžu sa pričiniť pri ich "vykonávaní" a budú mať takisto pekný zážitok z hry. Hráči mladší ako 14 rokov musia byť v hre s doprovodom dospelej osoby.
Nie je. Táto hra je ideálna pre rodiny s deťmi.
Nie, pohodlne sa oblečte a obujte. Nič špeciálne nepotrebujete, iba otvorenú myseľ a dôvtip. Nepotrebujete žiadne technické pomôcky.
Bohužiaľ nie sú. Ale nebojte sa, užijete si ich dosť:)
Asi áno, len je otázka, či aj opätovné hranie bude naozaj zážitkom. Pokiaľ hru úspešne dohráte, tak opätovné hranie Vám bude trvať podstatne kratšiu dobu. Pokiaľ sa Vám hru nepodarilo dohrať na prvý krát, môžete jej dať kľudne aj druhú šancu. Hra Laktibrada je špecialita sama o sebe. V tejto hre je veľa hádaniek, ktoré by vydali aj za dve samostatné únikové hry. Ak sa Vám nepodarí na prvý krát všetko vyriešiť, doporučujeme jej dať aj druhú šancu. Ak sa budete baviť pri prvom pokuse, tak rovnaké, možno ešte lepšie to bude pri pokuse druhom:)
Stať sa môže hocičo. Ak z hocijakého dôvodu nemôžete prísť, tak nám prosím čo najskôr zavolajte, že rezerváciu rušíte. O hru je celkom záujem, tak nech sa termín využije.
Platí - viac hláv, viac rozumu. Na našu hru doporučujeme mať tím zložený z 3-4 hráčov. Dvaja hráči sú minimum a je to určite väčšia výzva. Keď si dáte rande vo dvojici s našou hrou, tak buď potom začnete plánovať svadbu, alebo sa rozídete. 5 hráčov je asi maximum, ktoré dokáže džungľa absorbovať.
Otvorené máme, keď má niekto rezervovanú hru. Vašu hru si musíte dopredu rezervovať. Buď využite rezervačný systém tu na webe, alebo nám zavolajte na 0905 702103 a dohodneme si vhodný termín.